Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne

Zamestnanci školy

Riaditeľka školy

Mgr. Ľuba Potočná
 

Mgr. Ľuba Potočná


 

 

Zástupca riaditeľa pre I. stupeň

Mgr. Alena Kanderková
 

Mgr. Alena Kanderková


 

 

Zástupca riaditeľa pre II. stupeň

Mgr. Eleonóra Bezáková
 

Mgr. Eleonóra Bezáková


 

 

 

      Triedni  učitelia

 

        1.A   Mgr. Balážová Anna

          1.B   Mgr. Wohlschlágerová Dagmar

          2.A   Mgr. Viselková Eva

          2.B   Mgr. Gašparíková Stanislava

          3.A   Mgr. Kvasnicová Alena

          3.B   Mgr. Chaloupková Marica

          4.A   Mgr. Horňáková Viera

          4.B   Mgr. Moravčíková Miriam

          4.C   Mgr. Dubová Miroslava

 

          5.A   Ing. Turiaková Antónia

          5.B   Mgr. Letková Juliana

          6.A   Mgr. Backová Anna

          6.B   Mgr. Benčová Dagmar

          7.A   Mgr. Kamenická Jana

          7.B   Mgr. Kováčová Martina

          8.A   Ing. Kubáňová Beata

          8.B   Mgr. Dobrodenková Zuzana

          8.C   Mgr. Paganíková Michaela

          9.A   Mgr. Loduhová Mária

          9.B   Mgr. Gáliková Lucia

         

 

         

 

 

         

 

 

         
        
            
          
 

 

Netriedni učitelia


Mgr. Maleková Gabriela - školský špeciálny pedagóg, výchovný poradca

PaedDr. Mádrová Adriana - školský špeciálny pedagóg

Wohlschlágerová Marianna - vychovávateľka

Bc. Juríčková Marcela - vychovávateľka

Danihelová Barbora - vychovávateľka, asistent učiteľa

Mgr. Remšíková Miroslava

Mgr. Stolárik Stanislav

Mgr. Šponiar Juraj

RNDr. Behrová Mária

Mgr. Herchlová Lenka

 

 

 

 

Nepedagogickí zamestnanci

 

Hantáková Alena - ekonómka

Ing. Mikulová Gabriela - sekretariát, RIS, web

Ing. Čížová Eva - mzdová účtovníčka

Kyzek Albert - školník-údržbár

Danihelová Anna - upratovačka

Chudá Zdenka - školníčka -upratovačka

Jurgová Zdenka - upratovačka

Cíbiková Katarína - upratovačka

Burmeková Eva - upratovačka

Mgr. Benč Marián - správca telocvične, ihriska

Hanták Ferdinand - kurič

 

Ing. Kučerová Jana - vedúca ŠJ

Gážiková Anna - hlavná kuchárka

Slováková Dana - kuchárka

Šelingová Beáta - kuchárka

Kováčová Emília - pomocná sila v kuchyni

 

 

 


 


upresniť

dnes je: 19.11.2017

meniny má: Alžbeta

podrobný kalendár

Jedálny lístok
20.11. - 24.11.2017

Súbor na stiahnutie Jedálny lístok.xls Jedálny lístok.xls (31 kB)

ZASADNUTIA PEDAGOGICKEJ RADY
31.08.2017
13.11.2017
29.01.2018
16.04.2018
25.06.2018
02.07.2018



Jesenné
30.10.2017-31.10.2017
Vianočné
23.12.2017-05.01.2018
Polročné
02.02.2018
Jarné
19.02.2018-23.02.2018
Veľkonočné
29.03.2018-03.04.2018
Letné
02.07.2018-31.08.2018

Záujmové krúžky začali pracovať od 02.10.2017

Zber druhotných surovín

prebieha celý školský rok
-papier


1504248

Úvodná stránka