• Ani v školskom klube detí sme nezabudli na naše mamičky. Pripravili sme pre maminky malé darčeky ku Dňu Matiek. Deti používali pri ich zhotovovaní rôznu techniku a pracovali dôsledne.

• Žiaci na krúžku Šikovníček vyrobili pre svoje mamičky papierové kytice a magnetky, na ktoré každý nakreslil svoju mamu. Dúfajú, že tieto vlastnoručne vyrobené darčeky ku Dňu matiek potešia ich maminy.

• Darčeky ku Dňu matiek - 2.C trieda

• Žiaci z 2.C triedy pripravili na hodinách výtvarnej výchovy darčeky pre svoje mamičky. Každej mame nakreslili portrét s jej dobrými vlastnosťami. Okrem toho vyrobili fotorámik s vlastnou fotkou, na ktorej držia pre mamu ružičku.

• Minifutbal žiakov

• Okresné kolo športovej súťaže v minifutbale žiakov sa konalo dňa 03.05.2022. Družstvo najmladších žiakov našej školy obsadilo v súťaži 5. miesto.

• Chemická olympiáda

• Dňa 28.04.2022 sme sa zapojili do krajského kola chemickej olympiády, ktoré sa konalo v Novákoch. Všetci naši žiaci boli úspešnými riešiteľmi chemickej olympiády. V konkurencii 39 súťažiacich z celého Trenčianskeho kraja sa naši chemici umiestnili nasledovne:

Andrej Majerko 9.B - 10 miesto

Richard Hrutka 9.B - 13. miesto

Aneta Kozáčková 9.A - 22. miesto

Timotej Púček 9.B - 26. miesto

• Stolný tenis žiačok

• Dňa 29.04.2022 sa v Považskej Bystrici uskutočnilo regionálne kolo súťaže v stolnom tenise, ktorého súčasťou boli aj reprezentantky našej školy. Družstvo dievčat v zložení: Tamara Geregová 8.B, Sophia Vetková 8.B, Alžbeta Lokajová 7.B si v súťaži vybojovalo 2. miesto.

• Beh oslobodenia obce Lednické Rovne

• Ďalší ročník Behu oslobodenia obce Lednické Rovne sa konal v piatok 29.04.2022 v športovom areáli našej základnej školy. Zúčastnili sa ho bežci z okolitých základných, stredných škôl, muži, ženy i veteráni. Spolu súťažilo 220 pretekárov v trinástich kategóriách. Najlepším bežcom odovzdal starosta obce Mgr. Marian Horečný a riaditeľka školy PhDr. Ľuba Potočná víťazné poháre a diplomy, ktoré im budú „Beh“ pripomínať.